HLAVNÁ STRÁNKA   |   PRÁCA V ZAHRANIČÍ   |   ELEKTRIKÁR PRE NEMECKO

Elektrikár pre Nemecko

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ: ELPRAM, s.r.o.

MIESTO PRÁCE: Nemecko, celá krajina

TYP ÚVÄZKU: Plný úväzok, Živnosť

Mzda: 27 EUR / hodina

Pracovná náplň

   •  priemyselná inštalácia v plnom rozsahu
   •  montáž / demontáž automatizačných robotických liniek

Vzdelanie a zručnosti

Požiadavky na zamestnanca
   •  stredoškolské bez maturity
   •  stredoškolské s maturitou
   •  nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
   •  Elektrotechnik, elektrikár

Osobnostné predpoklady a zručnosti
   •  osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009, §21, §22, §23
   •  spoľahlivosť
   •  zodpovedný prístup k práci
   •  ochota cestovať
   •  znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie je podmienkou

Jazykové znalosti
   •  Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz
   •  B

Zamestnanecké výhody

Ubytovanie aj cestovné náklady sú hradené našou spoločnosťou. Auto na presun a náradie na výkon činností zabezpečuje firma.
Stabilná dlhodobá spolupráca počas celého roka.

NEVYŽADUJÚ SA CUDZIE JAZYKY

Ako sa uchádzať o túto ponuku?

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím svoj životopis emailom alebo zavolajte na telefónne číslo 0910 165 235 v pracovnej dobe od 8:00 do 15:00 hod. a my Vám radi poskytneme ďalšie informácie.

TELEFÓN: 0910 165 235

EMAIL: e.muchova@abc@def.abcdefelpram.sk

O firme

Sme firma založená v roku 2003, hlavnou náplňou našej firmy sú dodávky kompletných elektroinštalačných prác, optických rozvodov, kamerových rozvodov, rozvodov EPS, EZS a transformátorových staníc pre organizácie aj súkromné osoby. Zaoberáme sa projektovaním, vypracovaním protokolov o určení prostredia, odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických (revízií) zariadení vrátane bleskozvodov na objektoch bez nebezpečenstva i s nebezpečenstvom výbuchu v rozsahu E 1.0 (bez obmedzenia napätia).

PridatPonuku
Bezplatná inzercia práce

Hľadáte zamestnancov s nástupom ihneď?
Pridajte váš inzerát bezplatne tu:

PRIDAŤ PONUKU